Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
     
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

WINTER CONFERENCE 2018

Druga edycja międzynarodowej konferencji odbędzie się w dniach 24-25.02.2018. Konferencja skierowana jest do wszystkich specjalistów branży PMU. Tematyka konferencji będzie poświęcona nowatorskim technikom oraz aspektom medycznym w makijażu permanentnym. Najlepsi trenerzy i mówcy poprowadzą wykłady dla osób na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Podczas dwóch dni wykładów przygotowaliśmy cześć teoretyczna wraz z pokazami na żywo i możliwością treningu na sztucznych skórkach.

CHOSSE LANGUAGE

PRELEGENCI WINTER CONFERENCE 2018

Organizatorem tego wydarzenia jest marka Fashion Brows.

Aleksandra Wąsik – jest głównym szkoleniowcem oraz właścicielką firmy Fashion Brows. Jej autorskie metody szkoleń Microblading, Basic Permanent oraz Velour Lips, cieszą się popularnością wśród specjalistów, pragnących podnosić swoje kwalifikacje. Aleksandra jest trenerem najwyższej, światowej klasy. Zdobycie drugiego miejsca podczas międzynarodowych mistrzostw w makijażu permanentnym w 2015 roku, pod czujnym okiem wymagającego jury, to ogromny sukces wyróżnienie. W Polsce cyklicznie prowadzi zajęcia w Kielcach, Warszawie, Krakowie, Gdyni, Poznaniu oraz Wrocławiu. Prowadzi seminaria na całym świecie, między innymi w Anglii – Londyn, Norwegii – Oslo, Holandii – Haga, Irlandii – Dublin, Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Dubaj, oraz egzotycznej wyspie Reunion.

Była prelegentem na wielu konferencjach w Polsce oraz w USA - Salt Lake City, Dominikanie i Hongkongu, Aleksandra Wąsik jest autorką wielu publikacji dla profesjonalistów branży kosmetycznej. Udział w międzynarodowych konferencjach oraz warsztatach, określają miejsce Aleksandry w ścisłej światowej czołówce artystów i ekspertów trudnej sztuki makijażu permanentnego. Aleksandra Wąsik stworzyła równiej swoją autorska linie pigmentów, urządzeń do PMU.

W Kielcach prowadzi swoją Klinikę urody oraz Akademie szkoleniowa.

 

Małgorzata Ruprich - Prodziekan Kosmetologii na Wydziale Medycznym w GWSH, wykładowca akademicki. W makijażu permanentnym zajmuje się głównie jego medycznymi aspektami, a także powikłaniami po makijażu permanentnym. Praca doktorska w zakresie marketingu branży kosmetycznej. Autorka wielu publikacji i prac naukowych z dziedziny, kosmetologii, makijażu permanentnego, makijażu medycznego.

 

Alicja Kijowska-Kosmetolog, Mikropigmentacja zajmuje się od 10 lat. Specjalizuje się w korektach nieudanych makijaży i kolorymetrii. Właścicielka Akademi szkoleniowej Kijowska&Pers. Właścicielka marki Doreme pigments.

 

Dorota Wierzbicka - jest założycielką „Centrum Makijażu Permanentnego i Centrum Szkoleniowe Dorota Wierzbicka” w Białymstoku. Swoją przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęła w 2009 roku. W 2016 roku wzięła udział w prestiżowych międzynarodowych mistrzostwach „V International Championship ArtiSpa Best PMU Masters”, na których zajęła I miejsce, zyskując tytuł międzynarodowej mistrzyni makijażu permanentnego. Jest znaną i cenioną postacią w branży. Na konferencji Dorota zaprezentuje technikę Classic Lips

 

Paula Pers - Linergistka z 11-letnim doświadczeniem w branży PMU. Instruktor makijażu permanentnego i współzałożyciel PMU ACADEMY Kijowska & Pers. Dyplomowana kosmetyczka pasjonująca się branżą Beauty. Na konferencji Paula zaprezentuje technikę Simple Hair.

 

Darek Kubiak - Mistrz Wizażu (państwowy tytuł zawodowy), makijażysta, wizażysta, linergista, charakteryzator teatralny, perukarz. Długoletnie i bardzo bogate doświadczenie zawodowe (sesje, plany zdjęciowe, scena). Instruktor, trener, wykładowca szkół wizażu i charakteryzacji na poziomie średnim i wyższym. Egzaminator Izby Rzemieślniczej w Poznaniu na tytuł czeladnika i mistrza-zakres: wizaż i stylizacja. Pracujący w Teatrze Wielkim Opera Poznańska. Prowadzi szkolenia, warsztaty i seminaria z zakresu wizażu, analizy i teorii koloru, charakteryzacji scenicznej, makijażu permanentnego. Pasjonat koloru oraz form plastycznych, wiedzy wykorzystywanej w świecie makijażu klasycznego i permanentnego.

 

Żaneta Radecka - Właścicielka firmy Organika od 14 lat. Kosmetolog, Linergista, Pedagog. W 2016 roku zdobyła vice mistrzostwo Polski, a rok później wspięła się na podium zostając mistrzynią Polski Makijażu Permanentnego. Jest wykładowcą z tej dziedziny na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej, a swoją wiedzę i umiejętności stara się przekazywać z pasją, pokazując tym samym młodszym stażem koleżankom, że to właśnie z pasji i perfekcji wychodzą najpiękniejsze prace.

 

Monika Ludwiczak - Założycielka i główna trenerka Everlasting Brows-szkoły microbladingu, najbardziej popularnej akademii tej techniki w Stanach Zjednoczonych. Monika jest szkoleniowcem z zamiłowania i uczy swoje kursantki i kursantów jak w najbardziej naturalny sposób podkreślić walory urody i ukryć drobne mankamenty. Chętnie dzieli się swoja wiedza i doświadczeniem na, rożnego rodzaju szkoleniach i konferencjach.

 

Jola Lewicka i Marta Małecka - dwie kobiety stojące na czele marki Li Parie Lingerie. Założycielka, projektantka i body coach, istota Li Parie we własnej osobie, czyli Jola. Kobieta wspierająca inne kobiety w rozwoju, pomagająca im rozwijać własne biznesy i realizować marzenia – Marta. Wspólnie rozwijają markę Li Parie Lingerie, pod którą projektują na polski i światowy rynek wyjątkową bieliznę oraz ubrania, które otulają nasze ciało, wzmacniają naszą kobiecość, dodają siły, otwierają sensualność. Jola i Marta opowiedzą o swojej drodze do siły kobiecości, niezależności, wolności i … dobrego życia – w zgodzie z sobą.

Melanie Labes - Nazywam się Melanie Lebes. Moje zamiłowanie do branży kosmetycznej zaczęło w 2011 roku. Po szkoleniach kosmetycznych, stylizacji rzęs oraz makijażu permanentnego w 2013 roku natrafiłam na Microblading i zaczęłam specjalizować się w tej cudownej metodzie manualnej. Od tamtego czasu skupiłam się głównie na makijażu brwi i stało się to moją specjalnością. W roku 2014 nie było w Europie żadnej jednostki szkolącej w tej technice, ani żadnego producenta narzędzi do Microblading takich jak ostrza, peny itp. Dlatego postanowiłam założyć pierwszy w Europie sklep internetowy z produktami do Microblading oraz rozpoczęłam prowadzenie szkoleń z zakresu techniki manualnej ramach mojej marki WOWbrows. Moje szkolenia przeznaczone są zarówno dla osób już wykonujących makijaż permanentny jak i początkujących. Przez lata przeszkoliłam ponad 1000, największą przyjemność sprawia mi patrzenie jakie postępy robią moi kursanci.

Magdalena Lepucka - z zamiłowania wizażystka, od kilku lat w pełni poświęca się wykonywaniu makijażu permanentnego. Właścicielka Instytutu Urody Sielanka Beauty&Med w Krakowie. Makijaż permanentny to jej pasja, uwielbia wydobywać piękno kobiet stosując różne metody pigmentacji, zawsze jednak w sposób subtelny i delikatny, tak by makijaż wyglądał naturalnie. Zajmuje się również usuwaniem i naprawą starych makijaży. Swoją wiedzę w zakresie makijażu permanentnego zdobywała od największych sław międzynarodowych. W 2015 roku była finalistką ogólnopolskich mistrzostw w microbladingu, zdobyła wyróżnienie za kresę butterfly na Mistrzostwach Polski w 2016 roku. Szkoląc przekazuje całą swoją wiedzę w sposób jasny i konkretny tak, by jej uczniowie bez obaw i profesjonalnie wykonywali makijaże. Magdalena Lepucka jest certyfikowanym trenerem Fashion Brows.

Andrea Toth - urodziła się na Węgrzech, lecz swoją przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęła w 2002 roku w Niemczech. Od tego czasu Andrea szkoliła się m.in. W Longtime Liner, Noveau Contour, Aimea i Goldeneye. Światowy ekspert i trener z techniki Eyeliner. Założyciel Akademii Treningowej Andrea Toth. Dwukrotny mistrz międzynarodowy PMU. Prowadzi seminaria na całym świecie .USA, Kanada, Australia, Niemcy, Włochy, Dubaj, Tokio i Hongkong to tylko niektóre z krajów, które można wymienić. Prowadzi własną Akademię w Wielkiej Brytanii już od 12 lat gdzie lista ponad 10 000 zadowolonych klientów ciągle się powiększa.

 

Pierwsza konferencja zakończyła się dużym powodzeniem, dzięki naszym patronom i sponsorom wyprzedały się wszystkie bilety. Podczas wykładów odbyły się liczne konkursy z nagrodami ,uczestnicy byli bardzo zaangażowani w cały event. O dużym sukcesie może świadczyć fakt, ze edycja zimowa już cieszy się duża popularnością, bilety już w połowie zostały sprzedane.

Sponsorzy

PATRONI MEDIALNI

HARMONOGRAM KONFERENCJI:

24 LUTY

09.00-09.30 Rejestracja uczestników konferencji

09.30-11.00 Marta Małecka i Jola lewicka wykład motywacyjny

11.00-11.15 Przerwa

11.15-12.30 Monika  Ludwiczak- Microblading advanced

12.30-13.30 Alicja Kijowska Szeszuła- Pigmenty i ich skład

13.30-14.30 Lunch

14.30-15.30 Darek Kubiak- Elementy kolorymetrii

15.30-15.45 Przerwa

16.30-17.30 Anna Kondratowicz i Magdalena Muczke- Jak zaistnieć w internecie ?

15.45-18.00 Dorota Wierzbicka- Pigmentacja ust

25 LUTY

09.00-10.00 Magdalena Lepucka- Ombre Brows

10.00-10.15 Przerwa

10.15-11.45 Żaneta Radecka- Brwi Ombre

11.45-12.00 Przerwa

12.00-13.00 Małgorzata Ruprich - Medyczne aspekty makijażu permanentnego

13.00-14.00 Lunch

14.00-16.00 Paula Pers- Simple hair

16.00- 17.00 Melanie Labes- microblading

17.00-18.00 Andrea Toth- ozdobny eyeliner