Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
     
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

FASHION BROWS TEAM & FASHION BROWS INTERNATIONAL

Monika Łanik

Monika Łanik- Kosmetolog linergista i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Właścicielka centrum Usługowo szkoleniowego Akademia Piękna w Sanoku . Zdobywczyni I miejsca w mistrzostwach makijażu permanentnego  Polski 2015  oraz I miejsca w międzynarodowych mistrzostwach świata 2015  makijażu permanentnego. Certyfikowany szkoleniowiec firmy Fashion Brows Prowadzi również szkolenia z zakresu stylizacji paznokci. Współpracuje z branżowymi magazynami w branży beauty. Prowadzi szkolenia na różnych poziomach zaawansowania równiesz szkolenia przygotowujące do mistrzostw. Uczestnik w progranie Naturalnie Piękni w której specjalizuje  się w pigmentacji medycznej. Specjalizuje się również w pigmentacji manualnej microblading oraz velour lips

Marta Kozłowiecka

Technik usług kosmetycznych,wizażystka oraz linergistka. Z wyróżnieniem ukończyła szkołę makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej. Zdobywczyni III miejsca w Mistrzostwach Polski Microblading 2017 ( junior )  Certyfikowany trener Fashion Brows. Właścicielka salonu kosmetycznego w którym realizuje swoje pasje. Swoje umiejętności doskonali na wielu szkoleniach i konferencjach  z zakresu makijażu permanentnego oraz kosmetologii estetycznej jej specjalnością jest również modelowanie i wypełnianie ust kwasem hialuronowym .

Katarzyna von Engel

Katarzyna von Engel - linergistka, stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Właścicielka Kliniki Urody na Saskiej, Salonu Velure oraz centrum szkoleniowego Saska Beauty Academy. Certyfikowany szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego w firmie Fashion Brows. Expert stylizacji brwi w telewizjach śniadaniowych tj Dzień Dobry TVN i Pytanie na Śniadanie .Gwiazdy które noszą brwi wykonane metodą microblading to Daria Ładocha - dietetyczka gotującą w DDTVN i uczestniczka Agenta, Viola Kołakowska - aktorka, modelka, stylistka, Paulina Biernat - coatch i zawodowa tancerka z Tańca z gwiazdami, Monika Mrozowska - aktorka, blogerka kulinarna gotującą w DDTVN, Ilona Felicjańska - modelka, pisarka, była miss polski, Natalia Klimas - aktorka, Ewelina Rydzyńska - stylistka z DDTVN, Ewa Gawryluk- Aktorka . Organizuje szkolenia dla początkujących, doszkolenia oraz skin training.

Aleksandra Wąsik

Aleksandra Wąsik jest głównym szkoleniowcem oraz właścicielką firmy Fashion Brows. Jej autorskie metody szkoleń Microblading, Basic Permanent oraz Velour Lips, cieszą się popularnością wśród specjalistów, pragnących podnosić swoje kwalifikacje. Aleksandra jest trenerem najwyższej, światowej klasy. Zdobycie drugiego miejsca podczas międzynarodowych mistrzostw w makijażu permanentnym w 2015 roku, pod czujnym okiem wymagającego jury, to ogromny sukces i wyróżnienie. W Polsce cyklicznie prowadzi zajęcia w Kielcach, Warszawie, Krakowie, Gdyni, Poznaniu oraz Wrocławiu. Prowadzi seminaria na całym świecie, między innymi w: Anglii – Londyn, Norwegii - Oslo, Holandii – Haga, Irlandii – Dublin, USA – Salt Lake City, Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Dubaj, oraz na egzotycznej wyspie Reunion. Aleksandra Wąsik jest autorką publikacji dla profesjonalistów branży kosmetycznej. Udział w międzynarodowych konferencjach oraz warsztatach, określają miejsce Aleksandry w ścisłej światowej czołówce artystów i ekspertów trudnej sztuki makijażu permanentnego.

Magdalena Lepucka

Magdalena Lepucka z zamiłowania wizażystka, od kilku lat w pełni poświęca się wykonywaniu makijażu permanentnego. Właścicielka Instytutu Urody Sielanka Beauty&Med w Krakowie. Makijaż permanentny to jej pasja, uwielbia wydobywać piękno kobiet stosując różne metody pigmentacji, zawsze jednak w sposób subtelny i delikatny, tak by makijaż wyglądał naturalnie. Zajmuje się również usuwaniem i naprawą starych makijaży. Swoją wiedzę w zakresie makijażu permanentnego zdobywała od największych sław międzynarodowych. W 2015 roku była finalistką ogólnopolskich mistrzostw w microbladingu, zdobyła wyróżnienie za kresę butterfly na Mistrzostwach Polski w 2016 roku. Szkoląc przekazuje całą swoją wiedzę w sposób jasny i konkretny tak, by jej uczniowie bez obaw i profesjonalnie wykonywali makijaże. Magdalena Lepucka jest certyfikowanym trenerem Fashion Brows.